Borgerforums medlemmer

Borgerforum 2018-19

Borgerforums medlemmer vælges hvert år på Årsmødet i foråret, og konstituerer sig på første møde derefter. I april 2018 er følgende valgt

Formand

Susanne Morbjerg Kristensen
Tlf: 5075 5719
Herningvej 245
9220 Aalborg Ø
Morbjerg@stofanet.dk

Kasserer

Lisbeth Wybrandt
Tlf: 2334 4635  
Pontoppidanstræde 35  
9220  Aalborg Øst  
lw@bio.aau.dk

Næstformand

Dorte Marie Bang
Tlf: 2969 1969
Fyrkildevej 62 st. th
9220 Aalborg Øst
dortemariebang@hotmail.com

Medlem

Jeanet KaptajnTlf: 6173 9220
Saltumvej 55, st. th
9220 Aalborg øst
jeanetkaptain@gmail.com

Medlem

Lars Moltsen
Tlf: 2521 4635
Lemvigvej 84B, Nr.Tranders
lars@moltsen.com

Medlem

Jette Stetter
Tlf: 6126 0262
Feggesundvej 8, 1.th.
jvstet@gmail.com

Medlem

Diana Fayed
Tlf: 3150 2071
Sallingsundvej 12, st.th.
9220 Aalborg Øst
diana.55555@hotmail.com

Medlem

Anni Schultz
Hvalpsundvej 162
girafanni@gmail.com

Medlem

Jennifer Elbæk
Tlf: 4112 4909
 
jen.elbaek@hotmail.com

Medlem

Kirsten Ardal
Tlf: 2881 6375
Næssundvej 87
9220 Aalborg Øst
bmxkirsten@hotmail.com 

Medlem

Michael Mansdotter
Tlf: 9931 7609
Trekanten, Sebbersundvej 2a
9220 Aalborg Øst
michael.mansdotter@aalborg.dk

Medlem

Trygve Ringstad Funder
Tlf: 2083 3435
Hvalpsundvej 84
tryg_ve.aalborg@hotmail.com

Medlem

Pia Skjødt Nielsen
Tlf: 6171 5619
Blåkildevej 5 – 1,4
9220 Aalborg Øst
plyds24@hotmail.com

Medlem – orlov

Esben Elbæk 
Tlf: 98158910, 23298784 
Tornhøjparken 105
9220  Aalborg Øst 
ee@aalborg-roadrunners.dk

Revisor & Suppleant

Jens Peder Andersen 
Tlf: 4292 4750
Fyrkildevej 6
a.jensp@gmail.com

Suppleant

Anders Otte
Tlf: 2072 7948
Pontoppidanstræde 35
anders8@stofanet.dk

Revisor suppleant

Anna Kirsten Olesen
Tlf: 4046 4413
Sindalvej 9
anna-kirsten@lo-aalborg.dk

Borgerforum sekretariat

Kvarterværkstedet v/Grethe Andreasen
Tlf: 9931 7616, 2520 7616 
Sebbersundvej 2a
9220 Aalborg Øst 
grethe.andreasen@aalborg.dk